Szkolenia

Przekazywanie przystępnej i zrozumiałej wiedzy zawsze było jednym z najważniejszych elementów mojej działalności. 
Proste narzędzie i czytelne wskazówki, które pozwalają budować świadome nawyki, zachęcają do walki o wymarzoną sylwetkę i przede wszystkim pomagają w dbaniu o zdrowie. W tym duchu w 2015 roku stworzyłem Fit Akademię, cykl ogólnopolskich szkoleń, z którą przez 3 kolejne lata jeździłem po największych miastach w Polsce, edukując tysiące pasjonatów zdrowego stylu życia. W międzyczasie prowadziłem liczne wykłady w firmach, korporacjach i na uczelniach. W 2019 roku postanowiłem pójść o krok dalej, przenieść te doświadczenia na internetową platformę UczymyFit.pl, która umożliwia zdobywanie fit wiedzy z dowolnego miejsca na świecie. 

Doświadczenie szkoleniowe

1
Lat
1
Szkoleń
1 +
Uczestników

Wykłady i seminaria online

UczymyFit to mój autorski projekt, pierwsze takie rozwiązanie w Polsce! Platforma edukacyjna, za pośrednictwem, której mogę przeprowadzić seminarium bezpośrednio w Twoim domu. Niezależnie czy chcesz raz na zawsze pozbyć się dodatkowych kilogramów czy zwyczajnie szukasz recepty na zbilansowaną dietę i lepsze samopoczucie – tu znajdziesz odpowiedź jak to zrobić krok po kroku.
UczymyFit to ponad 12 godzin wykładów w najwyższej jakości!

Nowe kursy


ODCHUDZANIE W 5 KROKACH

6 MODUŁÓW | 9 LEKCJI
  • Łącznie blisko 6 godzin wykładów, podczas których krok po kroku przeprowadzę Cię przez wszystkie najważniejsze aspekty planowania diety, aktywności i skutecznego odchudzania.


ONLINE


KOMPENDIUM ZDROWGO STYLU ŻYCIA

10 LEKCJI | 50 ZAGADNIEŃ
  • 6 godzin wykładów, blisko 50 najpopularniejszych faktów i mitów świata fit, od kalorii, metabolizmu po nabiał, poranne cardio i diety oczyszczające.

ONLINE


OPORNA TKANKA TŁUSZCZOWA

WYKŁAD
  • Skąd bierze się oporna tkanka tłuszczowa? Czy są metody na wyszczuplenie bioder, ud i pozbycie się tłuszczu z brzucha? Czy popularne treningi działają?

ONLINE