Na poważnie

Jestem promotorem zdrowego stylu życia. Wydałem 3 bestsellerowe książki, które sprzedały się w nakładzie blisko 300 tysięcy egzemplarzy. Jestem szkoleniowcem, specjalistą w zakresie żywienia i treningu, stałym gościem programów Pytanie na Śniadanie w TVP oraz Dzień Dobry TVN. Na koncie mam autorski program telewizyjny „Zrzuć oponkę z Jackiem Bilczyńskim”. Swoją wiedzę zdobywałem na Śląskim Uniwersytecie Medycznym i Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Byłem współtwórcą i redaktorem naczelnym czasopisma Fit Magazyn. Stworzyłem Fit Akademię i przeprowadziłem ponad 180 stacjonarnych wykładów w największych miastach w Polsce, w których udział wzięło ponad 5000 osób. W 2019 roku uruchomiłem ogólnopolską platformę edukacyjną UczymyFit.pl, na której można znaleźć moje wykłady, seminaria i szkolenia w wersji elektronicznej.

Publikuję w roli eksperta na łamach branżowych czasopism oraz największych portali informacyjnych i rozrywkowych: Onet, Interia, Gazeta.pl, WP. Wielokrotnie służyłem wiedzą i wizerunkiem w ogólnopolskich wydarzeniach, czasopismach, kampaniach reklamowych i programach telewizyjnych. Magazyn SUKCES przyznał mi miano najprzystojniejszego Polaka, a portal Interia.pl i Telewizja Polska uznała mnie najlepszym ciałem w Polsce.

Książki

W erze cyfrowych mediów wciąż kocham zapach papieru i farby drukarskiej. Moje książki są owocem tej miłości i jestem z nich dumny! Wszystko zaczęło się od „Fit jest sexy!”, rok później napisałem „Fit od kuchni!”, a 365 dni później ukazała się „Fit w praktyce!”. Łącznie sprzedały się w nakładzie blisko 300 tysięcy egzemplarzy i wierzę, że zmieniły życie blisko 300 tysięcy ludzi. Ciekawostką jest fakt, że w swojej domowej bibliotece nie posiadam nawet jednej swojej publikacji, ale obiecałem sobie, że to się zmieni gdy napiszę czwartą książkę…

 

Na luzie

Filmuję, fotografuję, piszę i dużo gadam – do ludzi, do kamery, czasem do siebie.
Bywa też odwrotnie, staję przed kamerą, jestem fotografowany, czytam i dużo słucham, zwłaszcza mądrych ludzi.

No i najważniejsze staram się pokazywać, że zdrowy styl życia może być fajną przygodą. Lubię kiedy ludzie świadomie zmieniają nawyki, kiedy uśmiechają się patrząc w lustro, lubię kiedy cieszą się dobrym zdrowiem no i lubię kiedy dzieje się to (choć trochę) dzięki mnie.

Mało? Lepiej poznasz mnie tu.