Indywidualna współpraca

Jeśli szukasz indywidualnego podejścia, odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, potrzebujesz kompleksowego programu żywieniowo-treningowego, szukasz kogoś, kto przeprowadzi Cię przez proces odchudzania, chcesz zadbać o zdrowie, zmienić styl życia. Jeśli chcesz nauczyć się planowania diety i aktywności, potrzebujesz analizy aparatu ruchu w prywatnym studio treningowym. Jeśli szukasz usług na najwyższym poziomie. 

 

Współpraca w skrócie

Kompeksowe rozwiązanie

Moja pełna opieka w zakresie żywienia, treningu, aktywności i motywacji. Regularne konsultacje, monitoring postępów, wprowadzenie niezbędnych korekt oraz dostępność telefoniczną przez cały okres współpracy.

SAMODZIELNOŚĆ

Integralną częścią współpracy jest edukacja. Materiały dydaktyczne przygotowywane są specjalnie dla Ciebie. Nauczę Cię świadomych nawyków i zrozumiesz jak planować i kontrolować żywienia, aktywność i regenerację. Zdobyta wiedza pozwoli Ci wypracować trwałe rezultaty, znaleźć równowagę i w pełni samodzielnie kontynuować zdrowy styl.

Więcej niż dieta

Osiągnięcie wymarzonego celu wymaga odpowiedniego połączenia wielu elementów. W trakcie współpracy skupimy się nie tylko na żywieniu i treningu. Poznasz jaką rolę ogrywa sen i stres, dowiesz się jak zadbać o regenerację i jak monitorować postępy. Wspólnie wypracujemy dobrą relację ze zdrowym stylem życia.

Indywidualne podejście

Nigdy więcej gotowych planów! Nie jesteś jedną z wielu osób, która zostanie włożona w jeden szablon. Nie jesteś liczbą, a wyjątkowym człowiekiem, którego problemy, potrzeby i preferencje chce poznać i na ich podstawie przygotować indywidualną ofertę.

Jak to wygląda?

KROK 1

Kontaktujesz się ze mną przez formularz na dole strony. Przedstawiam Ci szczegóły wszystkie i umawiamy się na konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.

Krok 2

Konsultacja, która trwa zwykle 120-180 minut. Tu zbieram wywiad, oceniam Twój styl życia, dietę, aktywności, aparat ruchu, preferencje żywieniowo-treningowe, szukam wskazań i przeciwwskazań. Tu się poznajemy, tu odpowiadam na Twoje pytania, daje pierwsze wskazówki i zbieram informacje, które pozwolą zaplanować dalsze działania.

KROK 3

Kompleksowo planuję żywienie, aktywność i tok edukacji z uwzględnieniem Twoich preferencji i poziomu wiedzy.

KROK 4

Wprowadzamy zmiany w życie. Prowadzimy regularne konsultacje, monitoring postępów i edukację, która ma Cię całkowicie usamodzielnić.

KROK 5

Osiągasz założony celu. Nauczyłeś się nowych nawyków i świadomie zmieniłaś/eś styl życia. Potrafisz samodzielnie dbać o swoje żywienie, aktywność i utrzymać wypracowane rezultaty. Moja pomoc nie jest już potrzebna.

Kontakt

Jesteś zainteresowana/y indywidualną współpracą, chcesz uzyskać więcej szczegółów i umówić się na konsultację?
Wypełnij formularz, skontaktuję się z Tobą w ciągu 24 godzin.
Możesz również napisać bezpośrednio na adres: wspolpraca@jacekbilczynski.pl